na podstawie mapy i danych zawartych w tabelach wykonaj poniższe polecenia

Polish sites

Mapy, atlasy, plany miast oraz kalendarze z reklamą - ofera nie tylko dla szkół i firm - szeroki wybór tylko na www.mapy.com.pl
Mapy ścienne, globusy, mapy i atlasy samochodowe i szkolne, przewodniki, albumy, podręczniki
Portal tworzony dla podrózników przez podróżników. Tu znajdziesz porady,relacje i galerię z podróży a na forum porozmawiasz o swoich wyprawach i wymienisz sie doświadczeniami.
Oferta firmy to: atlasy turystyczne, atlasy drogowe i atlasy rowerowe. Oferujemy ponadto: plany miast, mapy ścienne oraz mapy wędkarskie. Mapy turystyczne
Zapraszamy do wejścia na stronę pierwszego profesjonalnego portalu w całości poświęconego zagadnieniom ochrony danych osobowych, GIODO, ustawa o ochronie danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji.
Wybierz firmę odzyskującą dane bardzo starannie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, w 8 miastach wojewódzkich. Streamdata - odzyskiwanie danych Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław. Zapraszamy.
Avidata.com.pl z siedzibami w Warszawie i Krakowie oferuje skuteczne odzyskiwanie danych dysków twardych, pendrive, macierzy RAID, zwłaszcza plików i zdjęć.
Na stronie znajdą Państwo bazy danych firm B2B. Posiadamy adresy wielu polskich przedsiębiorstw z których utworzony został katalog firm. Zapraszamy.
W ofercie naszej firmy znajduje się odzyskiwanie danych z dysków twardych a także z macierzy RAID, kamer cyfrowych, kart pamięci oraz pendrive'ów.